Vážení hosté,

děkuji, že jste si pro váš odpočinek vybrali naše ubytování. Příjezd je samoobslužný, možný od 15:00. Na místě bývám nepravidelně a někdy se s hosty minu, proto prosím věnujte chvilku přečtení níže uvedených informací k vašemu pobytu:

Vybavení apartmánů

Každý apartmán je vždy před příjezdem hostů s péčí připraven. Hosté mají k dispozici povlečení, ručníky, utěrku i mycí prostředky, vybavenou kuchyňku, wi-fi. V ceně je zahrnuta běžná spotřeba energií a závěrečný úklid.

Pro hosty na přistýlce jsou rovněž připraveny ručníky i lůžkoviny, po oddělání polštářů se lze poměrně pohodlně vyspat na pohovce. Další skládací židle k jídelnímu stolu  je ve skříni v ložnici. Ve skříni jsou rovněž zdravotní polštáře z bambusu, které si můžete vyměnit za ty klasické (jsou určeny pouze k převlečení do lůžkovin a spánku).

V kuchyňce najdete toustovač a kávovar na kapsle nespresso. Kapsle si můžete zakoupit i u nás (jsou ve skříňce nad ledničkou, 1 kapsle 15 Kč, kupuji pro hosty opravdu velmi kvalitní a chutnou kávu L´or), rovněž si u nás můžete za příznivou cenu koupit a vyzkoušet výborné víno z Jižní Moravy (bílé, růžové i červené za cenu 95 Kč / láhev).  

V zimním období můžete k vysoušení lyžařských bot použít vysoušeč, který najdete na chodbě.

Rekreační poplatek a kniha hostů

Je bohužel naší zákonnou povinností vést evidenci hostů, proto na stole najdete ubytovací list a prosím o jeho vyplnění. Údaje uchováváme jen pro případnou kontrolu, které podléháme. Hosté starší 18-let jsou povinni uhradit obci rekreační poplatek ve výši 20 Kč / noc. Poplatek lze zanechat v hotovosti na místě s vyplněným ubytovacím listem nebo zaslat na účet: 6010781389/0800 – do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno.

Úschova kol, lyží, kočárků

Do dřevěného přístřešku v pravé části si můžete schovat lyže, kola, kočárky. V zimě si zde děti mohou zapůjčit boby.

Grilovací potřeby

V pravé části zahradního přístřešku najdete grilovací nářadí, vidličky na opékání, podpalovače, grilovací uhlí a rošt na venkovní gril. Kromě grilu můžete využít i venkovní ohniště.

Vybavení pro děti

V prostřední části dřevěného přístřešku je hernička pro děti. Kromě hraček jsou zde míče a jiné hry, k zapůjčení je zde pro menší děti také skládací jídelní židlička a nočník.

V úložném prostoru gauče najdete cestovní postýlku pro děti do 2 let věku. Postýlka je k zapůjčení zdarma, jen ji opět vraťte při odjezdu na místo. Hry (nejen) pro děti najdete také přímo ve vašem obývacím pokoji – ve skříňce pod televizí.

Klíče od dřevěného přístřešku najdete na věšáku v apartmánu. U dřevěných přístřešků rovněž prosím o zavírání dveří či jejich zajištění háčkem, dveře ve větru bouchají a klíží se.

 

Ukončení pobytu

Standardní čas odjezdu je do 10:00. Zde je odkaz na Ubytovací řád, z něj bych ráda upozornila na vyklizení apartmánu po ukončení pobytu a poprosila o:

– vyklizení lednice a odvezení potravin
– umytí a uklizení nádobí, vysypání zbytků pečiva z toustovače
– schovávání podsedáků dovnitř
– třídění odpadu – kontejnery na sklo, papír a plasty jsou u zahradního přístřešku. Za přístřeškem je kompostér na bioodpad

V případě škody způsobené na vybavení vás prosím o telefonické nahlášení. Škodu je nutné uhradit.

Parkování

Hned vedle domu je parkoviště hlídané kamerovým systémem. U parkoviště bývá v zimě posypová sůl a hráblo.

Bezpečnost v zimním období

V zimním období jsou plochy kluzké, dbejte zvýšené opatrnosti, zvláště na schodech. Počasí se zde mění velmi rychle, zažíváme období, kdy během dne napadne i půl metru sněhu, doporučuji pro jistotu vzít do auta i sněhové řetězy.

Tipy na výlety

Tipy na výlety v okolí najdete zde 

Lokalita

Nacházíme se ve vznikající turistické lokalitě, mimo veškeré hlavní cesty, díky tomu se oblast vyznačuje mimořádně čistým ovzduším a nízkou úrovní světelného smogu. Bohužel v současné době probíhá v okolí výstavba.
Možnost nákupu: obchůdek v dolní části Václavova (přes hlavní cestu, cca 5 min autem), samoobsluha Malá Morávka 4 km, velké množství supermarketů (Lidl, Kaufland aj.) Bruntál 9 km.
Restaurace: velký výběr v nedaleké Malé Morávce a Karlově (viz také Tipy na výlety): pizzerie, burgry, česká klasika aj.

Kontakt

Kdybyste cokoli potřebovali, zastihnete mě na telefonu 606 307 660.

Více o ubytování v Apartmánech Max

najdete zde: www.apartmanymax.cz

Přeji Vám příjemný pobyt, hezké počasí a spoustu zážitků! Těšíme se na Vaši návštěvu a na stole Vám necháváme drobnou pozornost 🙂

Eva Skubidová Apartmány MAX