Vážení hosté,

děkuji, že jste si pro váš odpočinek vybrali naše ubytování. Věnujte prosím chvilku přečtení níže uvedených informací k vašemu ubytování.

Standartní čas příjezdu je po 15:00 a vyklizení apartmánu v den odjezdu do 10:00. 

Zde je odkaz na Ubytovací řád, z něj bych ráda upozornila na vyklizení apartmánu po ukončení pobytu a poprosila o:

– vyklizení lednice a odvezení potravin
– umytí a uklizení nádobí, vysypání zbytků pečiva z toustovače
– schovávání podsedáků dovnitř
– třídění odpadu – kontejnery na sklo, papír a plasty jsou u zahradního přístřešku. Za přístřeškem je kompostér na bioodpad

V případě škody způsobené na vybavení vás prosím o telefonické nahlášení. Škodu je nutné uhradit.

Rekreační poplatek a kniha hostů

Je bohužel naší zákonnou povinností vést evidenci hostů, proto na stole najdete ubytovací list a prosím o jeho vyplnění. Údaje uchováváme jen pro případnou kontrolu, které podléháme. Hosté starší 18-let jsou povinni uhradit obci rekreační poplatek ve výši 20 Kč / noc. Poplatek lze zanechat v hotovosti na místě s vyplněným ubytovacím listem nebo zaslat na účet: 6010781389/0800 – do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno.

Vybavení apartmánů

Každý apartmán je vždy před příjezdem hostů s péčí připraven. Hosté mají k dispozici povlečení, ručníky, utěrku i mycí prostředky, vybavenou kuchyňku, wi-fi. V ceně je zahrnuta běžná spotřeba energií a závěrečný úklid.

Pro hosty na přistýlce jsou rovněž připraveny ručníky i lůžkoviny, po oddělání polštářů se lze poměrně pohodlně vyspat na pohovce. Náhradní skládací židle k jídelnímu stolu je ve skříni v ložnici.

V kuchyňce najdete toustovač a kávovar na kapsle nespresso. Kapsle si můžete dovést vlastní nebo si koupit u nás (jsou ve skříňce nad ledničkou, 1 kapsle 10 Kč, kupuji pro hosty opravdu velmi kvalitní kávu).

V zimním období můžete k vysoušení lyžařských bot použít vysoušeč, který najdete na chodbě.

Úschovna kol, lyží, kočárků

Do dřevěného přístřešku v pravé části si můžete schovat lyže, kola, kočárky. V zimě si zde děti mohou zapůjčit boby.

Grilovací potřeby

V pravé části zahradního přístřešku najdete grilovací nářadí, vidličky na opékání, podpalovače a rošt na venkovní gril. Kromě grilu můžete využít i venkovní ohniště.

Vybavení pro děti 

V prostřední části dřevěného přístřešku je hernička pro děti. Kromě hraček jsou zde míče a jiné hry, k zapůjčení je zde pro menší děti také skládací jídelní židlička a nočník.

V úložném prostoru gauče najdete cestovní postýlku pro děti do 2 let věku. Postýlka je k zapůjčení zdarma, jen ji opět vraťte při odjezdu na místo. Hry (nejen) pro děti najdete také přímo ve vašem obývacím pokoji – ve skříňce pod televizí. 

Klíče od dřevěného přístřešku najdete na věšáku v apartmánu. U dřevěných přístřešků rovněž prosím o zavírání dveří či jejich zajištění háčkem, dveře ve větru bouchají a klíží se.

Parkování

Hned vedle domu je parkoviště hlídané kamerovým systémem. Každý apartmán má jedno parkovací místo. Parkování více aut k jednomu apartmánu není z kapacitních důvodů na našem parkovišti bohužel možné. U parkoviště bývá v zimě posypová sůl a hráblo.

Bezpečnost v zimním období

V zimním období jsou plochy kluzké, dbejte zvýšené opatrnosti, zvláště na schodech. Počasí se zde mění velmi rychle, zažíváme období, kdy během dne napadne i půl metru sněhu, doporučuji pro jistotu vzít do auta i sněhové řetězy.

Wellness se slevou

Od ledna 2022 jsme oficiálním partnerem lázní v Karlově Studánce, hostům tak můžeme nabídnout poukázky do wellness centra lázní se slevou. Poukázky najdete ve skříňce nad lednicí. 

Tipy na výlety

Tipy na výlety v okolí najdete zde  (Níže na této stránce najdete konkrétní tipy, kam se vydat s dětmi, na túry, za jídlem, koupáním apod.)

Lokalita

Nacházíme se ve vznikající turistické lokalitě, mimo veškeré hlavní cesty, díky tomu se oblast vyznačuje mimořádně čistým ovzduším a nízkou úrovní světelného smogu.
Možnost nákupu: obchůdek v dolní části Václavova (přes hlavní cestu, cca 5 min autem), samoobsluha Malá Morávka 4 km, velké množství supermarketů (Lidl, Kaufland aj.) Bruntál 9 km.
Restaurace: velký výběr v nedaleké Malé Morávce a Karlově (viz také Tipy na výlety): pizzerie, burgry, česká klasika aj.

Kontakt

Kdybyste cokoli potřebovali, zastihnete mě na telefonu 606 307 660.

Více o ubytování v Apartmánech Max

najdete zde: www.apartmanymax.cz

Přeji Vám příjemný pobyt, hezké počasí a spoustu zážitků! Těšíme se na Vaši návštěvu a na stole Vám necháváme drobnou pozornost 🙂

Eva Skubidová Apartmány MAX