Vážení hosté,

děkuji, že jste si pro váš odpočinek vybrali naše ubytování. Příjezd je samoobslužný, možný od 15:00. Na místě bývám nepravidelně a někdy se s hosty minu, proto prosím věnujte chvilku přečtení níže uvedených informací k vašemu pobytu:

Apartmány Max se nachází ve vznikající rekreační oblasti Horní Václavov. V oblasti si užijete mimořádně čisté ovzduší, nebe plné hvězd a nádherné západy slunce nad horami.

Apartmány provozujeme od roku 2021 a od té doby se snažíme o jejich neustálé vylepšování tak, aby se hosté u nás cítili dobře. Na zahradě přibyly nádherně kvetoucí plochy, v jedlé části zahrady si hosté mohou natrhat bylinky a především malí návštěvníci různé jedlé plody, jako jsou maliny, borůvky, jeřabiny aj.

Na zahradu jsme instalovali nové prvky, děti si mohou užít zábavu na workoutové prolézačce, houpačkách, dřevěných prvcích nebo si vypůjčit hračky z herničky. Hernička se nachází v prostřední části zahradního domku, klíč najdete na věšáku v předsíni.

 

Vybavení apartmánů

Před vaším příjezdem apartmán pečlivě připravujeme, k dispozici budete mít lůžkoviny, dvě sady ručníků, utěrku, mycí prostředky, mýdlo a toaletní papír.

Vybavení apartmánů jsme rozšířili o kávovar Nespresso, toustovačzdravotní matrace dvojí tuhosti, ortopedické polštáře, vysoušeče lyžařských bot, Netflix (každý apartmán má zřízený vlastní přístup) a stolní hry (ve skříňce pod televizí).

Kapsle do kávovaru si můžete přivést vlastní nebo zakoupit u nás (jsou ve skříňce nad ledničkou, 1 kapsle 15 Kč, kupuji pro hosty opravdu velmi kvalitní a chutnou kávu L´or nebo Nespresso originál), rovněž si u nás můžete za příznivou cenu koupit a vyzkoušet výborné víno z Jižní Moravy (bílé, růžové i červené za cenu 95 Kč / láhev).

V domě se bezplatně připojíte k WiFi, prostorné parkoviště je přímo u objektu. V zimním období můžete k vysoušení lyžařských bot použít vysoušeč, který najdete na chodbě. V úložném prostoru gauče najdete cestovní postýlku pro děti do 2 let věku (bez lůžkovin). Postýlka je k zapůjčení zdarma, jen ji opět vraťte prosím při odjezdu na místo.

Na zahradě je ohniště a venkovní gril, grilovací potřeby najdete v části zahradního domečku, který slouží jako venkovní posezení, zde si také můžete posedět v případě nepříznivého počasí. Pronajímáme pouze dva spodní apartmány, tedy dostatek prostoru je vám zajištěn.

 

Rekreační poplatek a kniha hostů

Je bohužel naší zákonnou povinností vést evidenci hostů, proto na stole najdete ubytovací list a prosím o jeho vyplnění. Údaje uchováváme jen pro případnou kontrolu, které podléháme. Hosté starší 18-let jsou povinni uhradit obci rekreační poplatek ve výši 20 Kč / noc. Poplatek lze zanechat v hotovosti na místě s vyplněným ubytovacím listem nebo zaslat na účet: 6010781389/0800 – do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno.

 

Ukončení pobytu

Standardní čas odjezdu je do 10:00. Zde je odkaz na Ubytovací řád, z něj bych ráda upozornila na vyklizení apartmánu po ukončení pobytu a poprosila o:

– vyklizení lednice a odvezení potravin
– umytí a uklizení nádobí, vysypání zbytků pečiva z toustovače
– schovávání podsedáků dovnitř
třídění odpadu – kontejnery na sklo, papír a plasty jsou u domu

V případě škody způsobené na vybavení vás prosím o telefonické nahlášení. Škodu je nutné uhradit. 

 

Parkování

Hned vedle domu je parkoviště hlídané kamerovým systémem. U parkoviště bývá v zimě posypový materiál a hráblo. V zimním období jsou plochy kluzké, dbejte zvýšené opatrnosti.  Počasí se zde mění velmi rychle, zažíváme období, kdy během dne napadne i půl metru sněhu, doporučuji pro jistotu vzít do auta i sněhové řetězy.

 

Tipy na výlety

Tipy na výlety v okolí najdete zde 

 

Lokalita

Nacházíme se ve vznikající turistické lokalitě, mimo veškeré hlavní cesty, díky tomu se oblast vyznačuje mimořádně čistým ovzduším a nízkou úrovní světelného smogu. Bohužel v současné době probíhá v okolí výstavba.
Možnost nákupu: obchůdek v dolní části Václavova (přes hlavní cestu, cca 5 min autem), samoobsluha Hruška Malá Morávka 4 km, velké množství supermarketů (Lidl, Kaufland aj.) Bruntál 9 km.
Restaurace: velký výběr v nedaleké Malé Morávce a Karlově (viz také Tipy na výlety): pizzerie, burgry, česká klasika aj.

 

Kontakt

Kdybyste cokoli potřebovali, zastihnete mě na telefonu 606 307 660.

 

Více o ubytování v Apartmánech Max

najdete zde: www.apartmanymax.cz

Přeji Vám příjemný pobyt, hezké počasí a spoustu zážitků! Těšíme se na Vaši návštěvu a na stole Vám necháváme drobnou pozornost 🙂

Eva Skubidová Apartmány MAX

 

Naše ocenění: Od společnosti Booking.com jsme získali ocenění Traveller Review Awards za rok 2023 s hodnocením 9,4 a od společnosti Hotel. social hodnocení 9.6.  Těšíme se na vaši návštěvu 🙂