Hlavní stránka » Ubytování

Ubytování

Útulné apartmány pro vaši dovolenou v Jeseníkách

Moderní ubytování

  • Samostatná ložnice, nové zdravotní matrace
  • Obývací pokoj se Smart TV (Netflix zdarma) 
  • Vybavený kuchyňský kout, indukční deska, kávovar (kapsle jsou k dispozici)
  • Velká terasa se zahradním nábytkem
  • WiFi zdarma, podlahové topení, v zimě vysoušeč lyžařských bot

Volnočasové vyžití

  • Zahrada s koutkem pro děti
  • Zahradní gril, ohniště, otevřené i kryté venkovní posezení
  • Bylinková spirála, okrasná i jedlá zahrada
  • Menší workoutové hřiště, krytá hernička pro děti
  • Stolní a deskové hry v každém apartmánu

Čisté ovzduší

Vlastní vchod

Prostorná terasa

Zahrada

Wifi

Parkoviště

Letní a zimní pobyty v Jeseníkách

Rádi vás ubytujeme v jednom ze dvou apartmánů, které se nachází v nové rekreační oblasti Horní Václavov. V oblasti si užijete mimořádně čisté ovzduší, nebe plné hvězd a nádherné západy slunce nad horami.

Apartmány provozujeme od roku 2021 a od té doby se snažíme o jejich neustálé vylepšování tak, aby se hosté u nás cítili dobře. Na zahradě přibyly nádherně kvetoucí plochy, v jedlé části zahrady si hosté mohou natrhat bylinky a především malí návštěvníci různé jedlé plody, jako jsou maliny, borůvky, jeřabiny aj.

 

 

Na zahradu jsme instalovali nové prvky, děti si mohou užít zábavu na workoutové prolézačce, houpačkách, dřevěných prvcích nebo si vypůjčit hračky z herničky. Vybavení apartmánů jsme rozšířili o kávovar, toustovačzdravotní matrace a polštáře, vysoušeče lyžařských bot a nové stolní hry.

V létě si vychutnáte sklenici vína na prostorné terase nebo si přichystáte něco dobrého na ohništi nebo venkovním grilu. V zimě si pustíte oblíbené filmy na Netflixu. V domě se bezplatně připojíte k WiFi, prostorné parkoviště je přímo u objektu.

 

Od společnosti Booking.com jsme získali ocenění Traveller Review Awards za rok 2022 s hodnocením 9,5 a od Hotel.Social hodnocení 9.6 za rok 2023. Těšíme se na vaši návštěvu 🙂

Letní dovolená

V období hlavní letní sezóny od 1.7. do 31.8. nabízíme ubytování na min 4 noci, preferujeme ale týdenní pobyty. Nejkrásnější jsou zde západy slunce, které můžete pozorovat přímo z terasy se sklenicí vína nebo šálkem kávy z našeho kávovaru. Večer si můžete zpestřit posezením u venkovního grilu nebo ohně. Na horách je v tomto období opravdu nádherně!

Dovolená s dětmi

Dovolenou si u nás užijí i rodiny s dětmi. Máme pro ně připravené dětské nádobí, herničku, k zapůjčení zdarma cestovní postýlku. Také je čeká zábava na zahradě: houpačky, menší workoutové hřiště, senzomotorický chodník, dřevěný vláček.

Zimní dovolená

Nedaleko našich apartmánů se nachází lyžařské středisko Čerťák vhodný pro začátečníky a rodiny s dětmi.

Zkušenější lyžaři si mohou vybrat hned ze dvou větších středisek: Karlov a Kopřivná. Milovníci běžek ocení velký výběr udržovaných tratí v nedaleké Nové Vsi.

Ubytování mimo sezónu

V období mimosezóny nabízíme pobyt na min 2 noci za opravdu výhodné ceny! Navíc je v oblasti neskutečný klid a nebudete tolik rušeni ostatními hosty. Po dohodě lze domluvit dřívější příjezd či pozdější odjezd.

Vánoce a Silvestr na horách

Rádi trávíte Vánoce nebo Silvestr na horách? Nabízíme ubytování o vánočních a silvestrovských svátcích. Obsazenost si lze prohlédnout v sekci rezervace, kde je možné si rezervovat vámi vybraný termín přes rezervační formulář. Ověřit si volný termín nebo provést rezervaci ubytování lze i telefonicky na uvedeném čísle.

Galerie ubytování

Ubytování v apartmánu Horní Václavov, Jeseníky

Pokud chcete navštívit oblíbené turistické cíle v Jeseníkách, využijte naše ubytování ve vznikající rekreační oblasti Horní Václavov nedaleko Malé Morávky. Můžete si zde vytvořit zázemí a podnikat různé výlety do okolí. Oproti známějším rekreačním oblastem nabízíme cenově příznivé ubytování v Jeseníkách vhodné pro pobyt v každém ročním období. Oblast se rozkládá v nadmořských výškách 700 – 800 m, s výhledem na hory a zdravým ovzduším. Naše ubytování v Jeseníkách je tak mimořádně vhodné pro rodiny s dětmi, kterým čisté ovzduší velmi prospěje.

Chráněná krajinná oblast Jeseníky

Chráněná krajinná oblast je ideálním místem pro pěší turistiku, oblast je rovněž protkána množstvím značených cykloturistických tras a pro zimní sport a rekreaci lze využít několik lyžařských areálů. I milovníci běžeckého lyžování si zde přijdou na své, oblíbená je například hřebenovka na Červenohorské sedlo. K nejvyhledávanějším turistickým cílům patří oblast Pradědu a stezka Bílá Opava.

Naše apartmány se nachází v Horním Václavově nedaleko Malé Morávky a nabízí poměrně levné ubytování s veškerým komfortem, který potřebujete pro vydatný odpočinek, rovněž i kvalitní zázemí pro celou rodinu.

Lokalita se stává v poslední době oblíbeným místem pro dovolenou. Pokud se tedy rozhodnete oslavit vánoce na horách v Jeseníkách nebo prožít poslední chvilky roku s těmi nejbližšími a užít si Silvestr na horách, tak doporučujeme rezervovat si pobyt co nejdříve. Rovněž pro pobyty v létě a období jarních prázdnin doporučujeme včasnou rezervaci ubytování v jednom z našich apartmánů v Jeseníkách. Tyto termíny se vždy rychle plní.