Hlavní stránka » Ubytování

Ubytování

Moderní ubytování s vlastním vstupem a terasou

Moderní ubytování

 • Samostatná ložnice s manželskou postelí a dvěma oddělenými postelemi
 • Obývací pokoj se Smart TV, rohovou sedačkou
 • Vybavený kuchyňský kout, varná indukční deska, lednice, mikrovlnná trouba, kávovar (kapsle jsou k dispozici)
 • Koupelna s WC a sprchovým koutem, fén
 • Velká terasa se zahradním nábytkem
 • WiFi zdarma, podlahové topení, vysoušeč lyžařských bot

Čisté ovzduší

Vlastní vchod

Prostorná terasa

Zahrada

Wifi

Parkoviště

Volnočasové vyžití

 • Přízemní apartmány s bezbariérovým přístupem
 • Velká zahrada s koutkem pro děti: houpačky, senzomotorický chodník, workoutové hřiště
 • Zahradní gril, velké ohniště – grilovací potřeby jsou k dispozici
 • Bylinková spirála, okrasná i užitková zahrada
 • Přístřešek s úschovnou pro lyže, kola
 • Venkovní hernička – hračky, míče, boby pro děti

Letní dovolená

V období hlavní letní sezóny od 1.7. do 31.8. nabízíme ubytování na min 4 noci, preferujeme ale týdenní pobyty. Nejkrásnější jsou zde západy slunce, které můžete pozorovat přímo z terasy se sklenicí vína nebo šálkem kávy z našeho kávovaru. Večer si můžete zpestřit posezením u venkovního grilu nebo ohně. Na horách je v tomto období opravdu nádherně!

Dovolená s dětmi

Dovolenou si u nás užijí i rodiny s dětmi. Máme pro ně připravené dětské nádobí, herničku, k zapůjčení zdarma cestovní postýlku nebo jídelní židličku. Také je čeká zábava na zahradě: houpačky, menší workoutové hřiště, senzomotorický chodník, odrážedla, míče a jiné.

Zimní dovolená

Nedaleko našich apartmánů se nachází lyžařské středisko Čerťák vhodný pro začátečníky a rodiny s dětmi.

Zkušenější lyžaři si mohou vybrat hned ze dvou větších středisek: Karlov a Kopřivná. Milovníci běžek ocení velký výběr udržovaných tratí v nedaleké Nové Vsi.

Ubytování mimo sezónu

V období mimosezóny nabízíme pobyt na min 2 noci za opravdu výhodné ceny! Navíc je v oblasti neskutečný klid a nebudete tolik rušeni ostatními hosty. Po dohodě lze domluvit dřívější příjezd či pozdější odjezd.

Vánoce a Silvestr na horách

Rádi trávíte Vánoce nebo Silvestr na horách? Nabízíme ubytování o vánočních a silvestrovských svátcích. Obsazenost si lze prohlédnout v sekci rezervace, kde je možné si rezervovat vámi vybraný termín přes rezervační formulář. Ověřit si volný termín nebo provést rezervaci ubytování lze i telefonicky na uvedeném čísle.

Galerie ubytování

Ubytování v apartmánu Horní Václavov, Jeseníky

Pokud chcete navštívit oblíbené turistické cíle v Jeseníkách, využijte naše ubytování ve vznikající rekreační oblasti Horní Václavov nedaleko Malé Morávky. Můžete si zde vytvořit zázemí a podnikat různé výlety do okolí. Oproti známějším rekreačním oblastem nabízíme cenově příznivé ubytování v Jeseníkách vhodné pro pobyt v každém ročním období. Oblast se rozkládá v nadmořských výškách 700 – 800 m, s výhledem na hory a zdravým ovzduším. Naše ubytování v Jeseníkách je tak mimořádně vhodné pro rodiny s dětmi, kterým čisté ovzduší velmi prospěje.

Chráněná krajinná oblast Jeseníky

Chráněná krajinná oblast je ideálním místem pro pěší turistiku, oblast je rovněž protkána množstvím značených cykloturistických tras a pro zimní sport a rekreaci lze využít několik lyžařských areálů. I milovníci běžeckého lyžování si zde přijdou na své, oblíbená je například hřebenovka na Červenohorské sedlo. K nejvyhledávanějším turistickým cílům patří oblast Pradědu a stezka Bílá Opava.

Naše apartmány se nachází v Horním Václavově nedaleko Malé Morávky a nabízí poměrně levné ubytování s veškerým komfortem, který potřebujete pro vydatný odpočinek, rovněž i kvalitní zázemí pro celou rodinu.

Lokalita se stává v poslední době oblíbeným místem pro dovolenou. Pokud se tedy rozhodnete oslavit vánoce na horách v Jeseníkách nebo prožít poslední chvilky roku s těmi nejbližšími a užít si Silvestr na horách, tak doporučujeme rezervovat si pobyt co nejdříve. Rovněž pro pobyty v létě a období jarních prázdnin doporučujeme včasnou rezervaci ubytování v jednom z našich apartmánů v Jeseníkách. Tyto termíny se vždy rychle plní.